Výsledky za rok 2016

13. 2. POHÁR ČESKÉHO SVAZU TAEKWON-DO ITF


Dominik Čermák

3. Místo matsogi junioři A -51kg

Eva Názlerová

2. místo matsogi juniorky A -58kg

Matouš Nový

2. místo matsogi junioři B +63kg

Ivana Březinová

1. místo matsogi seniorky B
2. místo tul seniorky 4.-1. kup

Patrik Tuzar

2. místo matsogi senioři A +85kg

11. – 17. 4. MISTROVSTVÍ EVROPY SOLUŇ (ŘECKO)


Dominik Čermák

3. místo tým matsogi mladší junioři

Eva Názlerová

1. místo tým juniorky speciální techniky

14. – 15. 5. STM 1. KOLO


Dominik Čermák

2. místo t-ki junioři
2. místo tým wirok junioři
3. místo matsogi junioři -57kg
3. místo tul junioři I. dan a vyšší
3. místo tým matsogi junioři

Matouš Nový

1. místo matsogi junioři -69kg
2. místo tým wirok junioři
3. místo wirok junioři
3. místo tým matsogi junioři

21. 5. LJUBLJANA OPEN (SLOVINSKO)


Dominik Čermák

1. místo matsogi junioři -51kg
3. místo tým matsogi junioři

Eva Názlerová

1. místo matsogi juniorky -58kg
2. místo tým matsogi juniorky

28. 5. SONKAL OPEN


Dominik Čermák

1. místo matsogi junioři -51kg

Eva Názlerová

1. místo matsogi juniorky -58kg
1. místo matsogi juniorky -64kg

Matouš Nový

1. místo matsogi junioři -69kg

Patrik Tuzar

1. místo matsogi senioři +85kg
3. místo senioři I. dan

+ pohár nejúspěšnější senior A

Pavel Habrych

1. místo tul senioři 4.-3. kup

celkově 3. nejúspěšnější škola závodů

5. 6.NARAMA OPEN


Josef Danihelka

3. místo kumite žáci -21kg

Filip Foreman

1. místo kumite žáci -30kg

Anežka Danihelková

1. místo kumite žákyně -28kg

David Hach

2. místo kumite žáci -55kg

Kateřina Menclová

2. místo kumite žákyně +55kg

Tereza Kopřivová

3. místo kumite žákyně +55kg

Eva Názlerová

2. místo kumite dorostenky -57kg

Jiří Tomeš

1. místo kumite žáci +62kg

Dominik Seko

2. místo kumite dorostenci -65kg

Matouš Nový

2. místo kumite dorostenci +65kg

Václav Kraus

3. místo kumite dorostenci +65kg

Lukáš Vejvoda

4. místo kumite dorostenci +65kg

5. – 11. 9. MISTROVSTVÍ SVĚTA ANDRIA (ITÁLIE)


Dominik Čermák

3. místo matsogimladší junioři -51kg
3. místo sebeobrana mix

Eva Názlerová

1. místo tým t-ki juniorky
3. místo tým tul juniorky

8. – 9. 10. STM 2. KOLO


Dominik Čermák

1. místo matsogi junioři -51kg
2. místo tul junioři II. dan a vyšší
2. místo tým matsogi junioři
2. místo tým tul junioři

Matouš Nový

2. místo matsogi junioři -69kg
2. místo wirok junioři
2. místo tým matsogi junioři
3. místo tul junioři 4. – 3. kup

11. – 13. 11. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY


Kateřina Menclová

1. místo t-ki juniorky B

Dominik Čermák

3. místo matsogi junioři A -51kg

Václav Kraus

1. místo t-ki junioři B

Matouš Nový

1. místo matsogi junioři B +69kg
2. místo wirok junioři B

Pavel Kučera

1. místo tým t-ki senioři

Ivana Březinová

3. místo matsogi seniorky A +69kg

Patrik Tuzar

1. místo tým t-ki senioři
3. místo tul senioři II. dan
3. místo matsogi senioři A +85kg

Jiří Kaše

1. místo tým t-ki senioři
3. místo tul senioři III. a IV. dan

Pavel Habrych

1. místo tým t-ki senioři
3. místo matsogi senioři B -78kg
3. místo wirok senioři B

3. 12. ČERTOVSKÝ POHÁR


Eva Názlerová

1. místo matsogi juniorky -64kg
2. místo matsogi juniorky -58kg

4. 12. NARAMA OPEN


Josef Danihelka

1. místo kumite žáci -25kg

David Hach

3. místo žáci +41kg

Ondřej Drbohlav

2. místo kumite žáci -47kg

Vojtěch Drbohlav

3. místo kumite žáci -47kg

Anežka Danihelková

2. místo kumite žákyně -35kg

Eva Názlerová

1. místo kumite dorostenky +57kg

Kateřina Menclová

2. místo kumite dorostenky +57kg

Tereza Kopřivová

3. místo kumite dorostenky +57kg

Dominik Čermák

1. místo kumite dorostenci -65kg

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na