Výsledky za rok 2017

17. – 19. 3. CZECH OPEN, Nymburk

Kateřina Menclová

1. místo speciální techniky juniorky B

Eva Názlerová

2. místo matsogi juniorky A -58kg

Václav Kraus

1. místo speciální techniky junioři B

Ivana Březinová

3. místo matsogi seniorky A +69kg

Patrik Tuzar

1. místo speciální techniky senioři A

1. místo wirok senioři A

3. místo matsogi senioři +85kg

+ pohár pro nejúspěšnějšího seniora technické skupiny A

Jiří Kaše

3. místo tul senioři III. dan

24. – 30. 4. MISTROVSTVÍ EVROPY, Liverpool (Anglie)

Eva Názlerová

1. místo matsogi juniorky -58kg

1. místo tým tul juniorky

2. místo tým speciální techniky juniorky

2. místo tým matsogi juniorky

29. 4. BEST OF THE BEST, Říčany

Jakub Ševčík

2. místo tul

3. místo matsogi

David Hach

3. místo tul

Natálie Wlachová

2. místo matsogi

3. místo tul

Dominik Čermák

1. místo tul

1. místo matsogi

2. místo speciální techniky

3. místo wirok

3. místo tul best of the best

Kateřina Menclová

1. místo speciální techniky

1. místo wirok

2. místo tul

3. místo matsogi

Tereza Kopřivová

2. místo matsogi

2. místo wirok

3. místo tul

Vlaďka Kimlová

3. místo tul

Václav Kraus

1. místo speciální techniky

2. místo tul

2. místo wirok

Matouš Nový

3. místo tul

3. místo matsogi

Tereza Macháčková

3. místo tul

3. místo matsogi

Ivana Březinová

2. místo tul

2. místo matsogi

2. místo speciální techniky

2. místo matsogi best of the best

3. místo wirok

Patrik Tuzar

1. místo matsogi

1. místo speciální techniky

2. místo wirok

3. místo tul

3. místo matsogi best of the best

Jiří Kaše

3. místo tul

Jan Ševčík

1. místo tul

27. 5. SONKAL OPEN, Praha


Dominik Čermák

2. Místo matsogi junioři -51kg

Eva Názlerová

1. místo matsogi juniorky -58kg

Matouš Nový

3. místo tul senioři 2. – 1. kup

Ivana Březinová

2. místo tul seniorky 2. – 1. Kup

2. místo matsogi seniorky +69kg

Jan Ševčík

1. místo tul senioři 8. – 7. Kup

5. 6. NARAMA OPEN, Plzeň

Jakub Ševčík

1. místo kumite mladší žáci -25kg


Josef Danihelka

2. místo kumite žáci -25kg

Filip Foreman

3. místo kumite žáci -30kg

Mikuláš Popel

4. místo kumite mladší žáci +41kg

Ondřej Koukolík

3. místo kumite starší žáci -62kg

Anežka Danihelková

1. místo kumite mladší žákyně -35kg

Kateřina Menclová

3. místo kumite dorostenky -57kg

Eva Názlerová

1. místo kumite dorostenky +57kg

Tereza Kopřivová

2. místo kumite dorostenky +57kg

Dominik Čermák

1. místo kumite dorostenci -65kg

Václav Kraus

1. místo kumite dorostenci +70kg

29. 9. – 1. 10. MORAVIA OPEN, Ostrava

Eva Názlerová

1. místo matgogi juniorky -58kg

1. místo tým matsogi juniorky

2. místo speciální techniky juniorky

3. místo tul juniorky I. Dan

14. – 15. 10. STM 2. KOLO, Nymburk


Kateřina Menclová

1. místo speciální techniky juniorky

3. místo tul juniorky 3. – 4. Kup

3. místo matsogi juniorky -58kg

3. místo tým tul juniorky

3. místo tým matsogi juniorky

3. – 5. 11. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, Nymburk


Kateřina Menclová

1. místo t-ki juniorky B

2. místo matsogi juniorky B -64kg

Tereza Kopřivová

3. místo tul juniorky 4. – 3. kup

3. místo matsogi juniorky B +70kg

Eva Názlerová

1. místo matsogi juniorky A -58kg

Václav Kraus

1. místo t-ki junioři B

Pavel Kučerka

3. místo matsogi senioři A -71kg

Pavel Kučera

1. místo tým t-ki senioři

Ivana Březinová

2. místo matsogi seniorky A +75kg

Patrik Tuzar

2. místo wirok senioři A

3. místo matsogi senioři A +85kg

Jiří Kaše

3. místo tul senioři III. dan

Jiří Kaše

1. místo tým t-ki senioři
3. místo tul senioři III. a IV. Dan

tým senioři: Habrych, Kaše, Tuzar, Kučera, Nový

2. místo tým speciální techniky

24. – 25. 11. POHÁR ČESKÉHO SVAZU TKD ITF, Nymburk

Eva Názlerová

1. místo matsogi juniorky A -58kg

Václav Kraus

1. místo matsogi junioři B +75kg

Ivana Březinová

3. místo matsogi seniorky +69kg

Jiří Kaše

3. místo tul senioři III. dan

Jan Ševčík

1. místo tul senioři 8. -7. Kup

2. 12. ČERTOVSKÝ POHÁR, Praha


Eva Názlerová

1. místo matsogi juniorky -58kg

4. 12. NARAMA OPEN, Plzeň


Josef Danihelka

1. místo kumite mladší žáci -25kg

Jan Švejkovský

1 místo kumite mladší žáci -41kg

Anežka Danihelková

2. místo kumite mladší žákyně -35kg

Petr Král

3. místo kumite starší žáci -55kg

Natálie Wlachová

4. místo kumite starší žákyně +50kg

David Hach

4. místo starší žáci +62kg

Eva Názlerová

1. místo kumite dorostenky +57kg

Kateřina Menclová

2. místo kumite dorostenky +57kg

Tereza Kopřivová

3. místo kumite dorostenky +57kg

Dominik Čermák

2. místo kumite dorostenci -65kg

Pavel Kučera

1. místo kumite muži BRH

Jan Ševčík

2. místo kumite muži BRH

Napsala: Eva Názlerová

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na