Výsledky za rok 2018

16. – 18. 3. CZECH OPEN, Nymburk

Anežka Danihelková

1. místo speciální techniky starší žákyně

2. místo matsogi starší žákyně -38kg

David Hach

3. místo matsogi mladší junioři +69kg

Natálie Wlachová

3. místo matsogi starší juniorky -58kg

Kateřina Menclová

3. místo tul starší juniorky 4. – 3. kup

3. místo matsogi starší juniorky -64kg

Tereza Kopřivová

3. místo mastogi starší juniorky +70kg

Dominik Čermák

3. místo tul starší junioři II. dan a vyšší

Eva Názlerová

1. místo matsogi starší juniorky -58kg

3. místo tul juniorky II. dan a vyšší

Pavel Habrych

2. místo tul senioři 2. – 1. kup

Jan Ševčík

3. místo tul senioři 6. – 7. kup

24. – 30. 4. MISTROVSTVÍ EVROPY, Tallin (Estonsko)

Dominik Čermák

1. místo tým tul junioři

Eva Názlerová

1. místo tým speciální techniky juniorky

2. místo tým tul juniorky

2. místo tým matsogi starší juniorky

28. 4. BEST OF THE BEST, Říčany

David Hach

3. místo tul žáci 13 – 15 let 4. – 3. kup

3. místo matsogi žáci 13 – 15 let -170cm

26. 5. SONKAL OPEN, Praha

Jakub Ševčík

1. místo tul mladší žáci 7. – 6. Kup

Anežka Danihelková

2. místo tul starší žákyně 4. – 3. Kup

3. místo matsogi starší žákyně

David Hach

2. místo matsogi mladší junioři +69kg

Dominik Čermák

1. místo matsogi starší junioři -57kg

2. místo tul junioří I. dan a vyšší

Eva Názlerová

1. místo tul juniorky II. dan a vyšší

2. místo matsogi juniorky -70kg

+ pohár za nejúspěšnější starší juniorku

Ivana Březinová

2. místo matsogi seniorky +69kg

Jan Ševčík

1. místo tul senioři 8. – 5. kup

3. 6. NARAMA OPEN, Plzeň

Eva Názlerová

1. místo kumite ženy BRH

9. – 10. 6. STM 1. KOLO, Brno

Anežka Danihelková

1. místo matsogi starší žákyně -38kg

1. místo speciální techniky starší žákyně

3. místo tul starší žákyně 4. – 3. Kup

+ pohár za nejúspěšnější starší žákyni

15. – 17. 6. ROMANIA OPEN, Oradea

Dominik Čermák

2. místo tul junioři II. dan

3. místo matsogi starší junioři -57kg

Eva Názlerová

2. místo matsogi starší juniorky -64kg

3. místo tul juniorky II. dan

3. místo speciální techniky juniorky

29. 9. – 1. 10. MORAVIA OPEN, Ostrava

Eva Názlerová

3. místo matsogi juniorky -58kg

3. místo tul juniorky II. dan a vyšší

13. – 14. 10. STM 2. KOLO, Nymburk

Kateřina Menclová

1. místo tým tul juniorky

1. místo tým specialní techniky juniorky

3. místo matsogi starší juniorky -64kg

3. 11. OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, Říčany

David Hach

2. místo matsogi žáci 13 – 15 let -170cm

3. místo tul žáci 10 – 13 let 2. – 1. kup

3. místo speciální techniky žáci do 15 let

Eva Názlerová

1. místo matsogi seniorky -56kg

3. místo tul seniorky II. – III. dan

9. – 11. 11. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY, Brno

Anežka Danihelková

3. místo matsogi starší žákyně -38kg

Natálie Wlachová

3. místo tým matsogi starší juniorky

Tereza Kopřivová

3. místo matsogi starší juniorky +70kg

3. místo tým matsogi starší juniorky

Kateřina Menclová

3. místo speciální techniky starší juniorky

3. místo tým matsogi starší juniorky

Dominik Čermák

1. místo matsogi starší junioři -57kg

3. místo tul starší junioři I. dan a vyšší

Eva Názlerová

1. místo matsogi starší juniorky -58kg

3. místo tým matsogi juniorky

Matouš Nový

3. místo matsogi senioři -78kg

Ivana Březinová

2. místo matsogi seniorky +75kg

Jiří Kaše

3. místo tul senioři IV. Dan

8. 12. ČERTOVSKÝ POHÁR, Praha

Jan Kotva

3. místo tul starší žáci 6. – 7. kup

Markéta Vopatová

1. místo tul starší žákyně 6. – 7. Kup

David Hach

3. místo matsogi mladší junioři -75kg

Natálie Wlachová

2. místo tul starší juniorky 2. -1. Kup

Dominik Čermák

1. místo tul starší junioři II. dan a vyšší

1. místo matsogi starší junioři -63kg

+ pohár za nejúspěšnějšího staršího juniora

Eva Názlerová

1. místo matsogi starší juniorky -52kg

Matouš Nový

3. místo matsogi senioři -78kg

Patrik Tuzar

2. místo tul senioři III. dan a vyšší

2. místo matsogi senioři +85kg

Jiří Kaše

3. místo tul senioři III. dan a vyšší

Jan Ševčík

2. místo tul senioři 4. – 3. Kup

9. 12. NARAMA OPEN, Plzeň

David Hach

3. místo kumite starší žáci +62kg

Eva Názlerová

3. místo kumite ženy BRH

Za zpracování výsledků děkujeme Evě Názlerové

Komentujte

  Subscribe  
Upozornit na