Danovky 2018

Ahoj,

prázdniny jsou skoro v polovině a 3 členové našeho oddílu Panter Kralovice, se vydali do Ostrovce u Varvažova, na vykonání zkoušky na technicky mistrovský stupeň DAN. Jako první šel Matouš Nový pro kterého to byla premiéra a skládal zkoušku na I.Dan. I přes nervozitu to zvládl a ziskal krásných 65 bodů. Jako druhý šel Patrik Prcek Tuzar a ten skládal zkoušku na III. Dan, kterou zvládl bez zaváhání a se ziskem 65 bodů je to krásný vysledek. Jako třetí šel Jiří Kaše vedoucí a hlavní trenér školy Panter, který skládal zkoušku na IV.Dan a zkoušku udělal za 66 bodů a tím to se řadí mezi instruktory v Taekwon-Do.

Tím to bych jim chtěl poděkovat za krásné zkoušky a reprezentování našeho oddílu.

Jirka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *